Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Úvod Aktuality

Aktuality

Petr Vokoun: Administrativu ne, chci pracovat rukama i hlavou

26. 02. 2016 | Rozhovor s dalším členem týmu ´zkušebáků´.

Výpočtařina je počítačové předvídání

09. 02. 2016 | Jejich práce by se mohla zdát nezajímavá: sedí u klávesnic a „počítají“. Jenomže výpočtáři jsou tak trochu věštci. Dokáží pomocí počítačů a matematických modelů předpovědět, jak se například dveře auta budou chovat při zatížení. Nebo jak moc bude pro chodce srážka s vozidlem fatální.

Jakub Doskočil: Programátor připravuje správné noty pro stroj

27. 01. 2016 | Co dělá programátor, to víme. Co je to CNC stroj, to většina asi také tuší. Čím se ale zabývá programátor CNC strojů? Odpověď přináší rozhovor s Jakubem Doskočilem.

Martin Mihulka: Konstruktér zkušebních přípravků je hravá a kreativní práce

27. 01. 2016 | Když se řekne instalatér, programátor nebo řezník, každému je jasné, jakou práci si pod tím představit. Zkuste se ale někoho zeptat, co dělá konstruktér zkušebních přípravků. Odpověď na to zná Martin Mihulka, konstruktér z hořického Swellu.

Rozhovor s generální ředitelkou Lucií Balekovou

25. 11. 2015 | Prošla různými společnostmi, pracovala na volné noze nebo jako generální ředitelka. Vloni investovala do společnosti Swell, jíž také šéfuje. S Lucií Balekovou jsme si povídali o tom, co má za sebou, proč se věnuje automobilové branži a jaké má s hořickou firmou plány. Zobrazit detail novinky

Michal Hess: Chtěl bych navrhnout vlastní auto

03. 09. 2015 | Křivky, čáry, linky. Designéři jsou mágové s perem v ruce, kteří věcem dávají hezké tvary. Také autům – tam dobrý design vnímáme všichni.

Nabízíme nové akreditované zkoušky

08. 07. 2015 | Akreditovali jsme 56 nových zkušebních norem v oblasti simulace solárního záření a hořlavosti. Zobrazit detail novinky

Akreditace znamená stejnou kvalitu všude na světě

12. 05. 2015 | Víte, co je to ISO/IEC 17025? A proč je nutné pravidelně a opakovaně pro zkušebnu a její práci získávat akreditace? O všem kolem akreditací, laboratoří a norem jsme si povídali s Martinem Hobzou, manažerem kvality společnosti Swell.

< 1 2 3 4 5 6