Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Úvod Kariéra Novinky

Novinky

Seminář VVA2017 již brzy

27. 10. 2017 - Již desátý ročník setkání automobilových vývojářů se chytá v Lázních Bělohrad.

Zveme Vás na tradiční podzimní seminář VVA.

„Setkání automobilových odborníků a nadšenců chceme i letos pojmout v komorním duchu, s omezeným počtem účastníků. Jde nám zkrátka o to, aby se na semináři VVA potkávali lidé se seriózním zájmem o technickou stránku vývoje automobilů, z různých úhlů pohledu. A především aby si z přednášek a diskusí odnesli co nejkvalitnější informace nebo novou inspiraci pro svoji práci. Proto si každoročně dáváme záležet na tom, aby v programu dominovaly ryze technické příspěvky,“ popisuje Eva Zachovalová, organizátorka akce.

Předchozí dva ročníky se nesly v duchu prototypů a vývojové konstrukce, letos se po třech letech opět vracíme k oblasti numerických simulací a zkušebnictví.

Stejně jako v předchozích ročnících se můžete těšit na významné hosty, kteří mají v plánu představit novinky a podělit se o své zkušenosti z automobilového vývoje.  Jen namátkou, dozvíte se o testech odmlžování světlometů významného českého výrobce, David Snopek vás provede dobrodružným světem, kde se střetává technika s vědou, nahlédnete do budoucnosti motorů, s Jakubem Hakem můžete vyzkoušet, co všechno víte (nebo dosud ne) o testování plastů v interiérech.

Tak tedy nezapomeňte: na stránkách semináře se přihlaste a 9. listopadu dorazte do Lázní Bělohrad.
Opět to bude stát za to!

« Zpět na výpis

Lenka Vyhlídalová

Specialista personalistiky

"Rozjeďte svou kariéru
s námi".


+420 493 546 871